Сіль для гіпертоніків та людей здорового способу життя від TM "SOLENA"

сіль для гіпертоніків 2

Сіль для гіпертоніків та людей здорового способу життя від ТМ "SOLENA"! 

- У вас гіпертонія?

- Проблеми з судинами і серцем?

- Надлишкова вага?

- Набряки в ногах?

- Постійна спрага після вживання їжі?

Життя для Вас стане набагато легшим, коли Ви позбавитесь хоча б половини цих проблем!

В усьому цивілізованому світі вже давно відомі методи покращення життя людям, які страждають від цих проблем - вживання меньшої кількості звичайної солі і заміні її на калійно-натрієву.

Лікарі рекомендують повністю замінити звичайну сіль на сольову калійно-натрієву суміш, що дає можливість "розгрузити" організм від надмірної кількості натрію і надлишкового споживання рідини, а також врівноважити необхідний людині водно-сольовий і кислотно-лужний баланс!

В 100г сольової суміші міститься 27г чистого натрію і 15г чистого калію.

Така сіль в усьому світі має назву "солі для гіпертоників", але вони корисна при різноманітних дієтах та харчуванні спортсменів!

Харчова сіль ТМ "SOLENA" з пониженим вмістом натрію (70%) і збагачена калієм (30%) і мікроелементами розроблена у співпраці і Інститутом мікроелементів ЮНЕСКО повністю відповідає високим світовим стантартом і рекомендована для вживання усім, хто турбується про своє здоров'я і якість свого життя.

За смаковими якостями сіль ТМ "SOLENA" абсолютно схожа на звичайну сіль, що дає можливість не змінювати своїм харчовим звичкам (при цьому маючи не аби який оздоровчий ефект).

Придбайте сіль ТМ "SOLENA" і відчуйте різницю якості життя!